Liečba bakteriálnej infekcie

Či už ste použili test na samodiagnostiku vaginálnych infekcií Canestest alebo diagnózu stanovil váš lekár a viete s istotou, že trpíte bakteriálnou infekciou, môžete na liečbu príznakov tejto infekcie použiť prípravok Canesbalance vaginálny gél, ktorý pomáha navracať rovnováhu pošvového prostredia.

Canesbalance vaginálny gél má trojitý pozitívny účinok – zmierňuje nepríjemný zápach a výtok, obmedzuje rast škodlivých baktérií a podporuje obnovenie rovnováhy pošvového prostredia.

Ide o liečbu prebiehajúcu sedem po sebe idúcich dní. Používanie je jednoduché vďaka praktickým a hygienickým jednorazovým tubám s aplikátorom.

Top

PRED POUŽITÍM LIEKU SI POZORNE PREČÍTAJTE PÍSOMNÚ INFORMÁCIU PRE POUŽÍVATEĽOV A PORAĎTE SA SO SVOJÍM LEKÁROM ČI LEKÁRNIKOM!

Canesten GYN 1 deň a Canesten GYN 6 dní sú voľnopredajné antimykotiká – tablety na vaginálne použitie. Canesten GYN Kombi je liek obsahujúci tabletu na vaginálne použitie a krém na vonkajšie použitie. Lieky obsahujú klotrimazol. Canesten IntimGel je kozmetický výrobok a nenahrádza liečbu. Canestest a Canesbalance sú zdravotnícke pomôcky.

Užitočné prepojenia

Tieto stránky používajú súbory cookies.

L.SK.MKT.CC.05.2018.0726