Liečba kvasinkovej infekcie

Liečba môže byť pomerne jednoduchá. Na liečbu vaginálnej infekcie môžete použiť aj voľnopredajné lieky, ktoré obsahujú účinnú látku klotrimazol. Tieto produkty liečia kvasinkové infekcie a líšia sa rôzne dlhou dobou aplikácie.
Vaginálnu mykózu môžete liečiť voľnopredajnými liekmi z radu Canesten GYN. Canesten GYN 1 deň a Canesten GYN 6 dní obsahujú rôznu koncentráciu liečivej látky klotrimazolu. Zároveň si môžete zvoliť dĺžku liečby: jednodňovú alebo šesťdňovú. Sama si vyberte, aký spôsob liečby vaginálnej mykózy vyhovuje práve vám. Aby ste si mohli vybrať spomedzi všetkých našich produktov, pozrite si naše lieky proti vaginálnej mykóze.

Ak potrebujete ďalšiu pomoc, váš lekárnik alebo lekár vám pomôžu rozhodnúť sa, ktorá možnosť je pre vás najlepšia.

Ak máte vaginálnu kvasinkovú infekciu prvýkrát

Ak máte vaginálnu kvasinkovú infekciu prvýkrát, navštívte svojho lekára – stanoví vám jednoznačnú diagnózu a nabudúce už dokážete príznaky lepšie rozpoznať.

Kvasinková alebo bakteriálna infekcia?

Bakteriálna infekcia je iným typom vaginálnej infekcie, ktorá sa často zamieňa s infekciou kvasinkovou. Sú to rôzne druhy infekcie s rozdielnymi príznakmi. Infekcia ale môže byť aj zmiešaná. Pretože liečba kvasinkovej infekcie je iná než liečba tej bakteriálnej, je dôležité vedieť, akou vaginálnou infekciou trpíte. Ak si nie ste istá, odporúčame vám navštíviť vášho gynekológa.

Buďte si istá a vyberte si správnu liečbu kvasinkovej infekcie.

Top