Špeciálna hygiena intímnych partií v období vaginálnych ťažkostí

Pokiaľ ide o hygienu, pokožka intímnej oblasti si vyžaduje obzvlášť špeciálnu a jemnú starostlivosť. Používanie bežných mydiel a umývacích gélov, ktoré nie sú určené na hygienu intímnych partií, môže narušiť prirodzené pH tejto oblasti a urobiť ju tak náchylnejšou na infekcie.

Ak máte číry alebo biely výtok, ešte sa neznepokojujte. Žľazy v krčku maternice štandardne produkujú prirodzený sekrét, ktorý udržiava vagínu vlhkú. Sekrét by však nemal zapáchať, byť sprevádzaný svrbením či bolestivosťou. Navyše, ak mení farbu, mohla by to byť známka infekcie a mali by ste navštíviť lekára.

Ak trpíte vaginálnou infekciou a pociťujete jej nepríjemné sprievodné príznaky, umývaním bežnými mydlami, ktoré nie sú určené na hygienu intímnych partií, ich môžete ešte zhoršiť. Pokožka vašich intímnych partií je v tomto období podráždená, a preto vyžaduje aj špeciálny prístup týkajúci sa hygieny. Je teda potrebné používať umývací gél vyvinutý nielen cielene na hygienu intímnych partií, ale priamo na vaginálne ťažkosti.

Prípravky na hygienu intímnych partií určené na vaginálne ťažkosti rešpektujú špeciálne požiadavky podráždenej pokožky a pomáhajú uľaviť vašim intímnym partiám od nepríjemných symptómov, akými sú svrbenie a pálenie pokožky.

Vyberte si správne prípravky na špeciálnu hygienu intímnych partií pre toto obdobie.

Top